Home » Vrei sa scrii pe KoolHunt.ro?

Vrei sa scrii pe KoolHunt.ro?

Iti place KoolHunt.ro si ti-ar placea sa faci parte din echipa noastra de critici de film pasionati si coolhunteri? Nu te deranjeaza discutiile interminabile despre filme, seriale si mancare indiana vs mancare thailandeza? Iti place sa scrii, esti serios, respecti termenele limita pe care ti le stabilesti si iti place sa te si documentezi putin inainte sa incepi sa scrii? Adori petrecerile nebune, nu te dai in laturi de la jocuri, iti place sa cunosti oameni noi? Atunci ai toate sansele ca tu sa fii unul dintre viitorii nostri colegi.

KoolHunt.ro is coolhunting you!

Iata, mai pe scurt, in cautare de ce suntem pentru a face din KoolHunt.ro un website de coolhunting in Bucuresti care sa fie exact asa cum iti doresti si exact asa cum ne dorim:

Da click pe fiecare dintre link-urile de mai sus pentru detalii. Daca te-am convins si vrei sa ne convingi la randul tau, aplica pe adresa raluca.georgescu [at] koolhunt [dot] ro

Atentie! KoolHunt.ro nu plateste momentan pentru articolele scrise de contributorii sai. Asta nu inseamna insa ca beneficiile pe care le vei primi ca membru al echipei noastre nu vor fi tocmai cele care te te vor bucura in mod deosebit. KoolHunt.ro isi recompenseaza contributorii pe masura pasiunilor lor, oferindu-le bilete la film, vouchere, carti, DVD-uri, invitatii la evenimente, lansari, invitatii la restaurant si multe altele. Avem periodic petreceri si reuniuni la care vei avea ocazia sa cunosti oameni cu aceleasi pasiuni ca si tine.  Si asta, bineinteles pe langa beneficiul de a face parte dintr-o echipa creativa de succes, cu renume in materie de jurnalism si coolhunting, cu un numar impresionant si constant de cititori si cu entuziasm si planuri marete de viitor.

2 comentarii »

 • TaeBoSPECIAL.ro said:

  Buna Raluca,
  Organizam o tombola cu 2 abonamente TaeBo PILATES cadou la ambele locatii Mihai Viteazu si UNIVERSITATE?

 • magda said:

  MIZERIA LUMII ARE UN NUME

  La inceputuri, mizeria lumii n-a existat!
  Era doar o lume-n gradina lui Eden,
  Luminata ziua de soare si noaptea de luna;
  Era doar o lume marginita de munti,
  „Si de niste ape ca niste copaci curgatori
  În care luna îsi avea cuibar rotit.”
  „Si, mai ales, au existat niste oameni simpli:
  …ciobani si plugari,”
  Traind in tari fara hotare,
  Fara clase politice,
  Fara partide,
  Fara Parlament
  Si fara presedinte!
  Traiau fara stress, si se bucurau de
  Libertate, copii si familie!

  Apoi, progresul cerea diavoli si ingeri
  Si tot asa cum „credinta zugraveste
  icoanele-n biserici”,
  La fel si iubirea a facut loc urii
  „Pentru lacrimile pietrelor înduiosate”,
  Inventandu-se una pe alta:
  Umilinta si nerusinarea;
  Minciuna si dezonoarea;
  Smecheria si hotia;
  Tupeul si golania;
  Coarne deasupra ochilor si
  Hahait in mintea prostilor!

  Astfel, mizeria lumii a proliferat
  Desi, la inceputuri, n-a existat!

  „Si pentru ca toate acestea
  Trebuiau sa poarte un nume,
  Un singur nume,
  Li s-a spus”
  Basescu.