Home » Magazine

Cosuri cadou de Craciun pentru partenerii de incredere!

22 November 2013 scris de Niciun comentariu

cosuri-cadou-gourmet-spanish-gifts1Cu totii stiti despre Alioli, restaurantul spaniol din Bucuresti care este de ani buni deja preferatul koolhunterilor. Alioli a decis sa va ajute nu doar cu una dintre cele mai bune destinatii pentru mese de afaceri din Bucuresti, ci si cu o oferta speciala de Craciun pentru cosuri cadou traditionale spaniole pentru partenerii vostri de business. Va prezentam asadar marca Alioli de cosuri cadou de Craciun – GourmetSpanishGifts.ro.

cosuri-cadou-gourmet-spanish-gifts2De Sarbatori, gusta Spania!

Puteti alege intre cosuri deosebite din rachita sau salcie si cutii de carton elegant ambalate manual care contin fantana de ciocolata, bomboane fine de ciocolata, túrron (nuga), Jamón Pata Negra , Cava, vinuri selecte, cozonac aromat Panettone si Pandoro, cu preturi incepand cu 21,99 lei.

Catalogul poate fi descarcat accesand link-ul http://gourmetspanishgifts.ro/media/pdf/CATALOG.pdf

Pentru comenzi efectuate pana la data de 25.11.2013 beneficiati de o reducere de 9%. Oferta valabila pentru toate produsele, avans minim de 50% din valoarea facturii.

cosuri-cadou-gourmet-spanish-gifts3GourmetSpanishGifts.ro, cosuri cu delicatese spaniole pentru orice ocazie special

Pentru ca de cele mai multe ori ne e greu sa gasim cadoul potrivit pentru persoanele speciale din viata noastra sau pentru partenerii de afaceri, Gourmet Spanish Gifts aduce din Spania cele mai populare si de calitate delicatese, ambalate in diverse combinatii in cosuri, tavite si cutii elegante.

Cu o experienta dobandita de 11 ani de zile, unde am invatat ca Spania are o traditie atat in corida cu tauri, in dansul flamenco, cat si in bucataria sa traditionala, putem spune ca timpul petrecut pe meleagurile iberice alaturi de profesionisti, a format echipa noastra in ceea ce regasiti astazi – aceea de a pune mare pret pe calitate si pe respectul fata de client.

cosuri-cadou-gourmet-spanish-gifts4Fiti original anul acesta! Oferiti partenerilor de afaceri si prietenilor, dar si familiei, un cadou inedit: un cos elegant plin cu bunatati spaniole garantate de o companie spaniola cu prestigiu!

Pentru comenzi efectuate pana la data de 30.11.2013 beneficiati de o reducere de 9%. Oferta valabila pentru toate produsele, avans minim de 50% din valoarea facturii.

Contact: Bianca Barbu
____________________________
Gourmet Spanish Gifts SRL
Mobile:    +40 (0)722 724 808
Tel. :         +40 (0)371 124 009
E-mail:     biancabarbu@gourmetspanishgifts.ro
Website:  www.gourmetspanishgifts.ro

Spune-ne parerea ta! Poti arunca cu rosii sau ne poti aproba, ramanem oricum prieteni. Si speram ca si tu sa ramai alaturi de noi.

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Sa stii ca apreciem atunci cand esti dragut si nu ne spui cuvinte urate nici daca le meritam. La fel si ceilalti cititori ai nostri.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.

*